BSK TJ Jičín 0
Komentář

Hodnocení zápasu

Image
Našim ženám start do sezony vychází. Dnes hostily také dosud neporažený Jičín a jednoznačně ho přehrály. Částečně díky vynikajícímu úvodu, kdy po první čtvrtině vedly už 29:11. Náskokem se nechaly ukolébat, ale po přestávce opět zapnuly na vyšší obrátky a nakonec včetně Českého poháru počtvrté vysoko zvítězily. "Úvod nám vyšel výborně, skvěle jsme bránili i útočili, dávali jsme jednoduché koše. Pak jsme polevili a přetahovali se o každý koš. Po poločase jsme zagresivnili hru a zjednodušili útok, což se zase projevilo na skóre. Nakonec jsme opět protočili všechny hráčky," řekl k utkání trenér Levhartic Martin Váňa. Trochu ho mrzí, že teď, když to jeho svěřenkyním šlape, čeká družstvo měsíční přestávka daná rozlosováním soutěže.
2. liga žen Levhartice Chomutov - BSK Continental Jičín 84:52 (29:11, 46:32, 65:38). Sestava Chomutova: Salačová 19, Eisnerová 18, Kozáková 13, Hrabovská 12, Koubová 5, Maňásková 4, Horsáková 3, Fišková 2, Škvárová 2, Jančáková 2, Hartmanová 2, Pikalová 2.