Sluneta Ústí 0
Komentář

Hodnocení zápasu

Image
Muži dnes hostili Slunetu Ústí a při současné síle týmu nepřekvapilo, že z toho bylo další jasné vítězství, dokonce opět vyšperkované stovkou. Levharti začali zostra, po čtyřech minutách vedli 15:0 a pokud v dalším průběhu popustili otěže, pak to bylo jen na chvíli. Při jedné takové se hostům povedla třináctibodová šňůra, ale úplný závěr byl kopií začátku zápasu, domácí basketbalisté osmnácti body v řadě přesáhli stovku a stanovili konečný výsledek 105:59. "Hráli jsme soustředěně od první minuty. Na soupeře jsme vlétli, dostali jsme se do vedení 15:0 a to nás povzbudilo ke slušnému výkonu. Soupeř také chvílemi ukazoval svou kvalitu, takže nám nedovoloval polevit. Pro diváky to musel být pohledný basketbal, s pěknými akcemi a vstřelenou stovkou. Dobré je i to, že si opět dostatečně zahrálo všech dvanáct hráčů," shrnul pozitiva zápasu trenér Radek Holuša. Levharti Chomutov vedou Severočeskou ligu bez ztráty bodu, navíc si drží střelecký průměr přes sto bodů.
Severočeská liga mužů Levharti Chomutov - Sluneta Ústí n. L. 105:59 (30:14, 53:35, 81:43). Sestava Chomutova: Seifert 29, Houška 20, Stria 15, V. Dolanský 12, Boyko 9, Sedláček 8, Malý 6, Staněk 4, Rola 2, T. Morávek, Hušek, Hartman.