USK B 0
Komentář

Hodnocení zápasu

Image
Rezerva USK Praha je jediným slabým týmem ligy a Levharti letos Pražany dosud vždy porazili, přičemž rozdíl ve skóre měl výrazně stoupající tendenci. První vítězství bylo o 17, druhé o 32 a třetí o 63 bodů. A dnes, když trenér Hušek do Prahy vezl tým oslabený o několik hráčů, kteří měli kvůli jarním prázdninám jiný program? Levharti trend udrželi! Devítibodový náskok po první čtvrtině sice ukazoval, kdo je na hřišti pánem, ale nenaznačoval, k jaké katastrofě pro domácí zápas spěje. Naši kadeti totiž v každé z dalších čtvrtin zaznamenali 36 nebo 37 bodů, výrazně si posunuli střelecký rekord a celkově vyhráli o těžko uvěřitelných 98 bodů! Letošní rekord, ale negativní, to byl i pro nebohé basketbalisty USK. "Od začátku se utkání jasně vyvíjelo v náš prospěch, proto také během celého zápasu dostávali dost prostoru i naši mladší hráči, včetně hráčů U14 Víti Strašky a Víti Slabihouda, a také se všichni zapsali mezi střelce," informoval trenér Dan Hušek s dodatkem, že kdyby jeho svěřenci lépe zvládali dvojtakt, mohlo být vítězství ještě vyšší. I tak ale Levhartům definitivně zajistilo účast v lize pro příští sezonu.
Play out ligy kadetů U17 USK Praha B - Levharti Chomutov 37:135 (15:26, 19:63, 26:99). Sestava Chomutova: Hlava 21, Mladý 21, Jánský 18, Syrový 16, Dolanský 14, Valenta 9, Janů 8, Slabihoud 7, Kundert 5, Straška 4, Adámek 2.