Levhartice 0
0. Čt.
HB Praha 0
Komentář

Hodnocení zápasu

Image
Levhartice U15 nemohly prožít lepší start do sezony. Los jim v premiéře přisoudil rivala HB Basket Praha, kterému měly co vracet za prohru o bod ve finále květnového MČR, stejně jako za týden starou porážku opět o bod v přípravném turnaji. Chomutovské basketbalistky proto neponechaly nic náhodě, na soupeře se zodpovědně připravily a nakonec s jistotou vyhrály!
Od začátku vedly a postupně svůj náskok navyšovaly. Přesto ani na okamžik nepolevily, vědomy si síly soupeře a předchozích vzájemných zápasů, kdy jim ani dvojciferné vedení k vítězství nestačilo. Sedm minut po přestávce náskok Levhartic dosáhl dvaceti bodů a bezpečné vedení udržely až do konce. "Oproti turnaji před týdnem jsme tentokrát zvládli práci na doskoku a také jsme vydrželi s fyzičkou. V úvodu nám vyšlo pár jednoduchých útoků a soupeře jsme tím dostali pod tlak. Zvládli jsme obrannou fázi. Ubránit takového soupeře na padesát bodů, to si zaslouží pochvalu," uvedl trenér Tomáš Eisner. 
Starší žákyně U15 Levhartice Chomutov - HB Basket Praha 68:50 (22:12, 38:23, 46:31). Sestava Chomutova: Ceralová 28, Kadlecová 12, Zdeňková 11, Mešková 11, Nováková 4, Jorová 2, Najmanová, Blahová, Umlaufová.