Aritma Praha 0
Komentář

Hodnocení zápasu

Image
Juniorky U19 předehrávaly utkání v Praze s poslední Aritmou, a přestože tam z pozice vedoucího celku ligové skupiny A jely vyhrát, samy asi netušily, jak hladce to tentokrát půjde. Tím spíš, že po dvou minutách prohrávaly 1:7. Ani první čtvrtina vyhraná o osm bodů ještě nesignalizovala kanonádu, která přišla v dalších třech desetiminutovkách. Levhartice je vyhrály o šestnáct, pětadvacet a třicet bodů, celkem 122:43! Dostatečně si zahrálo i zastřílelo všech jedenáct hráček. "Aritma je nejslabší družstvo naší skupiny, navíc nastoupila v šesti lidech. My jsme si chtěli zlepšit dojem z minulého zápasu a to se nám povedlo. Vzhledem k tomu, že jsme tři dny nemohli trénovat u nás v hale, byl tenhle zápas pro nás dobrým tréninkem. Výsledek 122:43 je rekordní výhrou tohoto družstva," spokojeně řekl trenér Tomáš Eisner.
Liga juniorek U19 Aritma Praha - Levharti Chomutov 43:122 (17:25, 27:51, 35:84). Sestava Chomutova: Pikalová 26, Horsáková 22, Běloušková 14, Hrabovská 13, Hartmanová 12, Ceralová 10, Hlavová 6, K. Nováková 6, Sýkorová 6, Najmanová 5, Gottwaldová 2.