Ústí n.L. 0
Komentář

Hodnocení zápasu

Image
Naši kadeti U17 se o víkendu dvakrát střetli s rivalem z Ústí, který je jejich sousedem nejen geograficky, ale i v tabulce. Začátek utkání v Ústí se Levhartům nevydařil, po pěti minutách prohrávali 4:16, naštěstí už ve druhé čtvrtině se jim povedlo se do hry vrátit. Rozhodujícím úsekem zápasu byl závěr třetí čtvrtiny, kdy domácí ze stavu 44:45 odskočili na 54:45 a další důležité body přidali na začátku poslední čtvrtiny. "V týdnu volal soupeř a žádal o přeložení z večerního času na ranní. My jsme vyhověli, ale spálili jsme se, protože Ústí na nás nasadilo Wiesnera, který byl jeho nejlepším hráčem, přitom v původním čase by zápas kvůli působení v extralize nestihl. Úvod jsme měli strašný, ale ještě jsme se vrátili do zápasu a v poločase se začínalo prakticky od nuly. My jsme se snažili rozhodnout trojkovou střelbou a zpočátku nám to i vycházelo, ale zápas se tím vyhrát nedá. Zápas rozhodl závěr třetí čtvrtiny. My jsme pak prohrávali na obranném doskoku, nedařilo se našim klíčovým hráčům. Naopak Ústí narostla křídla a bylo bojovnější," řekl trenér kadetů Dan Hušek.
Liga kadetů U17 Sluneta Ústí n. L. - Levharti Chomutov 75:63 (18:11, 34:32, 54:45). Sestava Chomutova: Mladý 13, Hlava 12, F. Morávek 11, Fraňo 6, Jánský 6, Valenta 5, Vosejpka 4, Janů 4, Gerstenhöfer 2.