BA Louny 0
Komentář

Hodnocení zápasu

Image
Tým mužů se dnes poprvé představil v domácím prostředí a trenér Radek Holuša mohl postavit nejsilnější sestavu, tedy i s letními posilami Houškou, Striou, Dolanským a Staňkem. Naopak Louny přijely nekompletní a nezasvěceným divákům možná vrtalo hlavou, jestli opravdu je tohle loňský vítěz soutěže, který navíc nad Chomutovem zvítězil ve všech čtyřech vzájemných zápasech. Levharti totiž na palubovce dominovali a jen vinou nepřesné střelby a nedůsledné obrany neprohrávali hosté rozdílem třídy už po prvním poločase. Sedmdesát diváků v ochozu nakonec zatleskalo vysokému vítězství a nevídaným 123 vstřeleným bodům. "Náš první poločas nebyl ideální, hlavně v obranné činnosti, kde hráči nedodržovali stanovený systém. Postupem času jsme se k němu ale dopracovali a druhý poločas už byl zhruba takový, jak chceme hrát," uvedl trenér Radek Holuša, kterého těšilo i to, že si mohlo dostatečně zahrát všech dvanáct hráčů.
Severočeská liga mužů Levharti Chomutov - BA Louny 123:59 (25:16, 53:34, 92:46). Sestava Chomutova: Houška 22, Seifert 22, Dolanský 20, Malý 17, Stria 13, Kovář 12, Boyko 10, Staněk 4, Hušek 3, Petrek, Gottwald, Hartman.