BK Teplice 0
Komentář

Hodnocení zápasu

Image
Ve skupině o 5.-8. místo oblastního přeboru dnes naši mladší minižáci U12 hostili vedoucí Teplice. Ty si během úvodních šesti minut vypracovaly dvanáctibodový náskok. Levharti ho sice vzápětí snížily, ale pod šest bodů se nedostali. Po přestávce už byli hosté jasně lepší a přes vzepětí Levhartů v poslední čtvrtině nakonec bezpečně zvítězili. "Zápas působil ospalým dojmem, dlouho jsme se rozkoukávali a teprve ke konci jsme začali hrát tak, jak jsme měli," zhodnotil utkání trenér Vladimír Dolanský.
Oblastní přebor mladších minižáků U12 Levharti Chomutov - BK Teplice 38:57 (9:18, 21:31, 31:50). Sestava Chomutova: Sadílek, Sekáč, Novotný, Kubricht, Ksenčyn, Tranžík, Chorouš, O. Kundert, Netáhlo, Vitvar, Veselý, Reichelt, Jenček.