Sluneta Ústí 0
Komentář

Hodnocení zápasu

Image
V dohrávce dnes starší žákyně hostily Slunetu Ústí n. L. a věděly, že vítězství jim definitivně zajistí účast na MČR a současně je přiblíží k vysněným předním příčkám v extralize, které by jim na šampionátu zajistily příznivější nasazení. Vstup do utkání se jim povedl, první čtvrtinu ukončily při vedení o jedenáct bodů, přičemž soupeřkám dovolily vstřelit pouhé čtyři. Další průběh ale už byl vyrovnaný a Levharticím se nedařilo odpor hostů zlomit. Naopak čtyři minuty před koncem se ústecký tým dotáhl na rozdíl devíti bodů a hrozilo drama. Levhartice ale v pravý okamžiky zabraly, šňůrou dvanácti bodů si vytvořily rozhodující náskok a zápas v klidu dovedly do konce. "Od první minuty koncentrovaný výkon, hlavně na obranné polovině. Celkově velmi dobrý herní projev, soupeřky jsme v podstatě k ničemu nepustili. Pochválit mohu všechny hráčky," shrnul pozitiva zápasu trenér Ondřej Matýs.
Extraliga starších žákyň U15 Levhartice Chomutov - Sluneta Ústí n. L. 65:45 (15:4, 30:17, 44:30). Sestava Chomutova: Kadlecová 21, J. Staňková 17, Peterková 13, N. Strádalová 4, Blahová 4, Jorová 3, Krešne 2, E. Staňková 1, M. Staňková, Kloudová, A. Kočí, Koudelková.