Ostrava 0
Komentář

Hodnocení zápasu

Image
Kadetky v extralize bojují o každé vítězství. Tento víkend mají šanci k dosavadním dvěma připsat další, protože hostí severomoravské celky z druhé poloviny tabulky. Zápas proti Ostravě začaly nadějně, po první čtvrtině vedly 15:9, soupeřky ale během následujících čtyř minut otočily na 15:19. Pak si vzaly slovo opět Levhartice a na začátku druhého poločasu bylo skóre 37:25. Ale opět to nic neznamenalo, protože už za pouhé dvě minuty byl rozdíl jen tříminutový. Ale pak už to byl boj o každý bod, který bohužel v poslední minutě prohrály Levhartice, když neubráněním umožnily ostravským střelkyním tři trojky.  "V důležitém zápase jsme propadli z taktiky. Soupeře známe, víme, kde má slabiny, ale nedokázali jsme toho využít," litoval trenér Tomáš Eisner. "Hrajeme dobře, ale najednou uděláme hrubé chyby. Není to o obraně, ale o zodpovědnosti. Děláme věci, které máme zakázané, a to je frustrující," dodal ve stejném duchu.
Extraliga kadetek U17 Levhartice Chomutov - SBŠ Ostrava 72:75 (15:9, 33:25, 50:49). Sestava Chomutova: Kadlecová 22, Bachmanová 21, Ceralová 19, J. Staňková 5, Mešková 4, Jorová 1, Najmanová, V. Nováková.