Ústí n.L. 0
Komentář

Hodnocení zápasu

Image
V dnešní odvetě mezi Chomutovem a Ústím bylo vše jinak, už úvod zápasu byl oproti včerejšku přesně opačný - po šesti minutách Levharti vedli 14:0. Jejich parádní hra trvala do poločasu, který vyhráli 48:15! Hosté přes částečné zlepšení ve třetí čtvrtině s jasným stavem nedokázali nic podstatného provést, naopak naše družstvo v závěru ještě navýšilo své vedení. "Všichni se dneska koncentrovali na zápas, poločas byl výborný, fantastický. Hosty, kteří přijeli bez Wiesnera, jsme celkově předčili ve všech aspektech hry," poznamenal trenér Dan Hušek, kterému dělá radost rostoucí přínos střídajících hráčů. Dokládá to i fakt, že v obou zápasech s Ústím se střelecky prosadili všichni chomutovští hráči.
Liga kadetů U17 Levharti Chomutov - Sluneta Ústí n. L. 78:36 (25:9, 48:15, 59:25). Sestava Chomutova: Mladý 17, Janů 14, Vosejpka 12, Fraňo 7, Valenta 7, Jánský 5, F. Morávek 4, Gerstenhöfer 4.