Levharti 0
0. Čt.
Sparta 0
Komentář

Hodnocení zápasu

Image
Junioři U19 otevírali ligovou sezonu na půdě Sparty a vedli si tam nad očekávání dobře. Hned zkraje si vypracovali uklidňující náskok, který postupem času navyšovali. Posledních pět minut dokonce odehráli se skóre 12:0 a vysoko zvítězili. "Podali jsme až nečekaně dobrý výkon, od začátku až do konce jsme hru měli pod kontrolou. S výjimkou dvou slabých okamžiků. První přišel ve druhé čtvrtině, kdy na nás domácí postavili zónu a stáhli na dva body, ale po oddychovém čase jsme zase odskočili. Druhý moment nastal ve čtvrté čtvrtině, kdy si rozehrávači začali dělat, co chtěli, takže jsme je museli zklidnit. Celkově to ale byl výkon na úvod sezony nadstandardně dobrý," zdůraznil trenér Radek Holuša. "Klukům, kteří trénují s áčkem, tvrdost mužů prospívá a o to lépe se jim hraje v juniorské kategorii," všiml si.
Poslední vteřina třetí čtvrtiny přinesla Levhartům málo vídaný, ale o to radostnější zážitek. "Tomáš Morávek dal s klaksonem trojku přes celé hřiště. Zajímavé je, že stejnou možnost měl i na konci druhé čtvrtiny, kdy trefil obroučku. Když se pak v té třetí trefil, vyskočil dva metry vysoko radostí nejen on, ale i celá lavička," zmínil příjemný bonus k vítězství Radek Holuša.
Liga juniorů Sparta Praha - Levharti Chomutov 52:79 (13:21, 31:41, 43:60). Sestava Chomutova: Kovář 21, T. Morávek 14, Lisý 10, Pacák 9, M. Dolanský 8, Rola 8, Hlava 7, Mladý 2, Jánský, Kolář.