Sparta 0
Komentář

Hodnocení zápasu

Image
Na dvě postupová místa do finálové skupiny jsou spolu s Chomutovem tři další uchazeči a jednoho z nich Levharti dnes hostili. V případě vítězství nad Spartou by naši junioři už pomalu mohli slavit - ve zbývajících čtyřech kolech by si totiž mohli dovolit i jednou prohrát. Ale Pražané přijeli do Chomutova velmi dobře připraveni. Po úvodním přetahování se hosté v úvodu druhé čtvrtiny poprvé dostali do významnějšího vedení. Domácím se dvakrát podařilo na moment vedení strhnout na svou stranu, ale v poslední čtvrtině i díky čtyřem trojkám v krátkém sledu si rozhodující náskok vybudovala Sparta. Vítězstvím se jí povedla odveta za prohru s Levharty na vlastní palubovce. "Bohužel si kluci přenesli přístup z nepříliš povedeného včerejšího utkání v Roudnici. Neponaučili jsme se z taktických chyb, chybělo nám nasazení a zdaleka jsme nezopakovali výkon z předchozího domácího zápasu s Ústím. Opakuje se tak situace z loňska, kdy po Ústí také přišlo uspokojení," mrzelo trenéra Radka Holušu.
Liga juniorů U19 Levharti Chomutov - Sparta Praha 57:66 (15:16, 26:30, 43:47). Sestava Chomutova: Pacák 11, Rola 11, Lisý 10, Kovář 9, Dolanský 9, T. Morávek 7, Mladý, Jánský.