Děčín 0
Komentář

Hodnocení zápasu

Image
Třetí zápas v Severočeské lize muži odehráli v Děčíně, tedy bydlišti a dřívějším působišti současných opor Levhartů Jakuba Houšky a Luboše Strii. O motivaci tak měli postaráno nejen tito dva, ale i celý děčínský tým, který se chtěl proti ikonám domácího klubu vytáhnout. Snahu domácím upřít nešlo, ale kvalita byla jednoznačně na straně Chomutova. Ten měl drtivý nástup a po první čtvrtině už vedl o 18 bodů, když střelecky se prosadilo hned devět našich hráčů. Také v dalším průběhu byli Levharti pány veškerého dění na palubovce, svůj náskok neustále navyšovali a střelecky se zastavili až těsně před stovkou. Chomutovští muži tak v tuto chvíli mají za sebou zápasy se všemi celky ze špičky loňské tabulky a všechny jednoznačně porazili. "V Děčíně jsme opět ukázali, že máme silné mužstvo. Hned od první minuty jsme měli zápas pod kontrolou a neustále jsme zvyšovali náskok. Bohužel se s tím neuměli srovnat domácí hráči, kterým chyběl respekt k soupeři," uvedl trenér Chomutova Radek Holuša. "Jsem rád, že bodový přínos se rozděluje na víc hráčů. Máme širší kádr než soupeři, navíc každý, kdo nastoupí, je pro mužstvo přínosem," potěšeně dodal.
Severočeská liga mužů Horejsek Děčín - Levharti Chomutov 56:94 (16:34, 30:52, 42:75). Sestava Chomutova: Seifert 17, Stria 16, Houška 15, Dolanský 14, Boyko 10, Hušek 7, Petrek 7, Lisý 3, Malý 3, Kovář 2, Gottwald.