C h o m u t o v – Levhartice do devatenácti let v pětadvacátém kole extraligy prohrály se Strakonicemi.
Extraliga Ž U19
25. kolo, 2. 4. 2022

49:53

17:22,10:5,9:13,13:13

BK Levhartice Chomutov BK Strakonice

Skóre se v úvodní čtvrtině přerývalo ze strany na stranu, oba celky vedly, z čehož však vzešlo vedení Strakonic o pět bodů. Přesně tohle manko Levhartice v další části hry umazaly a zajistily si do šatny na poločasovou přestávku nerozhodné skóre 27:27.

Poločasová přestávka více prospěla hostům – Strakonice po návratu na palubovku přibližně po polovině třetí čtvrtiny překlopily hodnoty na světelné tabuli na svou stranu. V klíčové fázi zápasu se Levhartice dostaly do kontaktu a chvilku o bod vedly, jenomže kvůli pěti prázdným minutám podlehly.