P r a h a / C h o m u t o v - Nedělní zápas se Sokolem Pražským byl o poznání vyrovnanější. Po první čtvrtině jsme vedli zejména díky individuálnímu výkonu Marka Dvořáka (25 bodů) 15:30. V dalším průběhu zápasu ale soupeř zatáhl obranu a my se tak dostávali do zakončení o něco hůře. Navíc jsme dovolili svými chybami v obraně soupeři častěji skórovat. I tentokrát se nám ale dařil přechod do rychlé protiútoku a tak jsme se náskok vybudovaný v první čtvrtině bez větších výkyvů drželi až do konce utkání.
Extraliga U14
3. kolo, 7. 1. 2024

68:80

15:30, 33:45, 52:62

Sokol Pražský BK Levharti Chomutov

Ohlasy trenérů

Jakub Seifert (BK Levharti Chomutov): ,,V neděli proti nám stál úplně jiný soupeř a očekával jsem bitvu do posledních vteřin a to se i potvrdilo. Kromě první čtvrtiny, kdy nám sedl začátek bylo utkání celou dobu vyrovnané. Některým hráčům chvíli trvalo, než se srovnali s tlakem a odpovědností, kdy musejí vzít něco na sebe. Neštěstí se postupem času dokázali všichni otrkat. V poslední čtvrtině rozhodovala spíše mentalita než basketbalové kvality a díky tomu jsme dokázali dotáhnout zápas do vítězného konce."