Článek

Pohárová paráda pokračuje, ženy uspěly na Slovance

Ženy dnes sehrály další utkání ve Středoevropském poháru CEWL, ale cestovat k němu nemusely ani tak daleko jako k poslednímu ligovému duelu. V Českém Brodě jim soupeřem byla Slovanka MB, tedy tým, který už letos jednou porazily. A přes velkou motivaci domácích se jim to povedlo i dnes! Po rozpačité první čtvrtině, kterou 18:21 prohrály, vzaly v dalším průběhu režii zápasu do svých rukou a nakonec bezpečně zvítězily 71:56. Do sestavy se po zdravotních problémech vrátila Michaela Krejzová a poprvé se představila Karolína Malečková. V závěru si zahrály i juniorky Dagmar Hrabovská a Jana Drobná.
"V první čtvrtině byla Slovanka živější, její hráčky měly spoustu odražených balonů. My jsme špatně bránili a doskakovali. Pak jsme se ale zlepšili a do konce zápasu dominovali. Už jsme bránili a doskakovali dobře, vypracovali jsme si otevřené střely, které jsme dávali," popsal trenér Tomáš Eisner cestu k třetímu pohárovému vítězství, které díky nestejnému počtu odehraných utkání posouvá Levhartice do čela tabulky.
Středoevropský pohár žen Slovanka MB - Levhartice Chomutov 56:71 (21:18, 31:36, 44:61)
Hráčky: Kučerová 13b., Rokošová 13b., Vorlová 12b., Žílová 9b., Salačová 7b., Aulichová 6b., Čmejrková 5b., Krejzová 5b., Malečková 2b., Hrabovská, Drobná