Článek

Nadějná Valentýna Kadlecová pokračuje u Levhartic

Nadějná Valentýna Kadlecová pokračuje u Levhartic

Po mimořádně úspěšném vstupu do nejvyšší ženské soutěže bude objev loňské sezóny Valentýna Kadlecová pokračovat u áčka Levhartic i v následující sezóně. Čerstvě sedmnáctiletá odchovankyně chomutovského basketbalu byla v uplynulé sezóně druhou nejlepší střelkyní našeho týmu, když zaznamenala 228 bodů. „Valča loni herně vyskočila a byla jednou z nejlepších juniorek RENOMIA ŽBL,“ říká Petr Drobný, který logicky přiznává velký zájem o Valentýnu u ostatních klubů. „Zájem o Valču byl samozřejmě velký, věřím ale, že zázemí našeho klubu, sportovní program pro mladé hráčky a vstřícnost gymnázia jí tu minimálně po dobu středoškolského studia udrží.“ dodává manažer klubu Petr Drobný.

Hráčka se čtyřiadvacítkou na zádech se symbolického podepisování nemohla zúčastnit, protože se aktuálně připravuje se širším reprezentačním výběrem na srpnové mistrovství světa U19, kde by chtěla využít své nově získané zkušenosti z ŽBL.

Sestava Levhartic na příští ročník Renomia ŽBL už tak má pět jistých členů, když náš trikot v následujícím ročníku budou oblékat Bartoňová, Kadlecová, Krejzová, Kučerová a Vorlová.