Vytvořil Stanislav Král
dne 27.12.2018
  • Starší minižáci U13
zobrazení (558)
Starší minižáci U13 si dnes vánoční přestávku vyplnili herní přípravou na druhou část oblastního přeboru, kterou odehrají ve skupině o 1. až 4. místo. Na Vánoční turnaj do chomutovské haly pozvali Děčín, který je jejich pravidelným soupeřem v soutěži, a Sokolov, se kterým se naopak běžně neutkávají. 
Po dobrých výkonech a dvou jednoznačných výhrách se Levharti mohli radovat z poháru a medailí za první místo, poháry a medaile ale zbyly i na druhý Děčín a třetí Sokolov. 
Výsledky:
Chomutov - Děčín 51:35 (9:14, 26:21, 34:31), Děčín - Sokolov 72:28 (20:8, 37:11, 52:19), Chomutov - Sokolov 88:17 (12:5, 45:9, 64:13).
Sestava Chomutova: Novotný, Bureš, Polák, Jáchym Šrámek, Jaromír Šrámek, Hromadík, Vurma, Veselý, Heluz, Lišťák, Čermák, L. Winter.
"Proti Děčínu naši borci hráli s chutí, celý zápas si dobře vedli hlavně v obraně. Bylo to odbojované vítězství a klukům za něj patří pochvala. Děčín jsme z posledních dvou sezon porazili poprvé," prozradil trenér Eda Heluz. "Druhý zápas už tak dobrý nebyl, hlavně první čtvrtina byla úplná katastrofa, nedali jsme spoustu jistých bodů. Od druhé čtvrtiny už se to lepšilo a nakonec z toho bylo vysoké vítězství. Na soupeři bylo poznat, že s basketbalem začíná. Celkově ale pro nás byl turnaj krásným rozhýbáním po Vánocích, kdy kluci čtrnáct dní nedrželi míč v ruce. Jsme rádi, že v tomto vánočním čase za námi přijeli soupeři a chtěli bychom jim za to poděkovat," dodal Eda Heluz.

komentáře (0)

Zatím žádné komentáře

Přidat komentář