Vytvořil Stanislav Král
dne 01.07.2019
  • Mladší minižáci U12
zobrazení (94)
Mladší minižáky U12 před sezonou převzal Vladimír Dolanský, pro kterého to byla první zkušenost v pozici hlavního trenéra. Tým obsadil v oblastním přeboru celkové šesté místo, ale získal zkušenosti a dovednosti, které by ho příště měly dovést na vyšší příčky.
"Sezona byla spíš protrápená. Často jsme měli k dispozici jen osm hráčů, což v této kategorii nejde," uvádí Vladimír Dolanský hlavní důvod nepřesvědčivých výsledků. Ve čtyřčlenné základní skupině obsadili Levharti s bilancí 3/9 třetí místo ze čtyř a ve druhé polovině sezony se tak museli spokojit s boji o 5. až 8. místo. Zde se ukázalo, že jejich základní skupina byla těžší, protože čtvrté Teplice tentokrát byly nad síly našich mladších minižáků, naopak si ale ve všech zápasech poradili s Libercem i Děčínem B, které přišly z druhé skupiny. Osm výher a čtyři porážky tak Chomutov zařadily na druhé, tedy celkově šesté místo. "Začátek byl pro mě i pro hráče těžký. Ani já, ani kluci jsme nevěděli, jak to uchopit. Hodně mi pomohli Eda Heluz a Míra Šrámek, kteří mě naučili trénovat a já z těchto zkušeností můžu čerpat dál," děkuje Vladimír Dolanský zkušenějším kolegům. "S výsledky a umístěním spokojený nejsem. Naopak spokojený jsem s pokrokem, který hráči od soustředění udělali. Pozitivní je, že se zapojovali kluci až o dvě kategorie mladší. Hodně jim to dalo, už nebudou vyjukaní."
V další sezoně budou družstvo spolu s Vladimírem Dolanským trénovat Petr Bittner a Dan Hušek. "Možnost dostane každý hráč, ale musí ukázat, že opravdu chce hrát a udělá pro to cokoliv. Bojovnost, nasazení a týmovost budou naším mottem do další sezony," uzavírá Vladimír Dolanský hodnocení.  

komentáře (0)

Zatím žádné komentáře

Přidat komentář