Vytvořil Stanislav Král
dne 14.05.2018
  • Kadetky U17 B
zobrazení (507)
Lepší, než se čekalo, takové bylo umístění kadetek U17B v nadregionální soutěži. Družstvo obsadilo konečné druhé místo a trenér Michael Gottwald říká: „Na to, že jsme celou sezonu táhli v pěti nebo šesti lidech, tak to dopadlo výborně, holky výkonnostně předčily očekávání.“ O výsledky přitom ale prakticky vůbec nešlo, družstvo bylo před sezonou vytvořeno pro hráčky, které nenastupovaly v extralize U17, nebo pro ty, které se po herním výpadku potřebovaly rozehrát.
Kádr tak byl velmi úzký, jeho jádro tvořily především Michaela Sýkorová, Markéta Najmanová, Hana Gottwaldová a do operace nohy Jana Drobná. Naštěstí trenér Michael Gottwald mohl tým doplnit z áčka nebo z mladších kategorií. Nejvýrazněji tak rezervě kadetek pomohla třináctiletá Lenka Kočí.
Levhartice v základní skupině skončily díky lepším vzájemným zápasům s Aritmou čtvrté, což jim jako poslednímu družstvu zajistilo postup do nadstavbové skupiny o 1. až 4. místo. „V některých zápasech holky příjemně překvapily bojovností. Nejlepší bylo utkání ve Slaném, i když jsme ho prohráli,“ zalovil trenér Gottwald v paměti. V nadstavbové skupině pak naše kadetky B obsadily konečné druhé místo, když jim opět při rovnosti bodů pomohla bilance ze vzájemných zápasů.

komentáře (0)

Zatím žádné komentáře

Přidat komentář