Vytvořil Stanislav Král
dne 02.05.2018
  • Starší žákyně U15
zobrazení (425)
Levhartice U15 dnes odcestovaly do Hradce Králové, dějiště Mistrovství České republiky v basketbale starších žákyň. Pokusí se tam navázat na loňský úspěch z kategorie U14.
Naše družstvo si v končící sezoně vedlo výborně, ligou prošlo bez porážky, v následné extralize bylo bez prohry až do poloviny února. Ovšem drobné kaňky by se našly, bohužel právě v závěru soutěže, kdy Levhartice dva ze tří zápasů prohrály a i v dalších utkáních měly se soupeřkami víc práce, než si představovaly. 
V Hradci Králové bude Chomutov, i vzhledem k loňskému stříbru, patřit k favoritům. Týmů, které se mohou rvát o medaile, je ale celá řada. Potvrzuje to i trenér Tomáš Eisner: "Očekávám daleko vyrovnanější mistrovství, než bylo to loňské. My uděláme všechno pro to, abychom udělali co největší úspěch." 
Mistrovství ČR v kategorii starších žákyň proběhne od čtvrtka do neděle. V rámci skupiny se Levhartice utkají ve čtvrtek s KP Brno (12.30), v pátek se Slovankou Praha (11.00) a USK Praha (19.00). Všechny zápasy můžete sledovat přes TVCOM, aktuální zpravodajství pak bude i na našich webových stránkách. 

komentáře (0)

Zatím žádné komentáře

Přidat komentář