Vytvořil Stanislav Král
dne 23.04.2019
  • Nejmladší minižáci U10
zobrazení (321)
Část velikonočních prázdnin prožili nejmladší Levharti v Litoměřicích. Zúčastnili se tam dobře obsazených turnajů pro nejmladší minižactvo, v pátek pro kategorii U10, v sobotu pak pro kategorii U9.
V pátek Levharti postavili týmy děvčat i chlapců. Dívčí všechna svá utkání prohrál a obsadil páté místo. "Holky bojovaly, snažily se. Ale byli jsme v mladší sestavě, bez řady opor a pro některé hráčky to byly první zápasy vůbec," okomentoval účast dívčího družstva jeho trenér Petr Drobný. Mladší hráči v pátek reprezentovali i chlapecký tým, který tak mohl po oba dny nastupovat prakticky ve stejném složení. "V pátek to pro nás bylo nevýhodou, o něco vyspělejšímu týmu z Borotína, který celý turnaj bez porážky ovládl, jsme nedokázali vzdorovat. V souboji o druhé místo jsme proti domácím Litoměřicím sice v poločase vedli o tři body, pak se ale kluci začali soustředit jen na útočení a úplně rezignovali na obranu. Výsledkem byl prohra skoro o dvacet bodů. V sobotu jsme naopak měli ve všech zápasech navrch. V našem nejvyrovnanější utkání jsme přehráli tým z Kolína 28:16, další tři zápasy jsme vyhráli vždy o více než třicet bodů a obsadili jsme tak celkové první místo," informoval trenér minižáků Petr Bittner.
Sestavy chlapeckých celků - pátek U10: Vitvar, Ksenčyn, Dufala, Kubricht, Sadílek, Tranžík, Bittner, Marek Dvořák, Matěj Dvořák, Kasl. Sobota U9: Fremund, Kubricht, Sadílek, Kundert, Toronica, Bittner, Krehák, Nerad, Marek Dvořák, Matěj Dvořák, Kasl

komentáře (0)

Zatím žádné komentáře

Přidat komentář