Varnsdorf 0
Komentář

Hodnocení zápasu

Image
Působení v základní skupině Severočeské ligy uzavřeli naši muži zápasem ve Varnsdorfu. Nastoupili k němu bez nervů, protože už měli zajištěný postup do tříčlenné finálové skupiny, a na hře se to příznivě projevilo. Po pěti minutách vedli 8:0 a náskok okolo deseti bodů si drželi celý poločas. Po změně stran domácím dovolili dotáhnout se na tři body, během chvíle ale byl opět rozdíl víc než deset bodů. "Hráli jsme v okleštěné sestavě, ale zodpovědným kolektivním výkonem jsme dosáhli vítězství. Zahráli si všichni, vyzdvihl bych výkon Pavla Malého, který naši hru zklidňoval, a Honzy Sedláčka, který dobře střílel a přitom udržel nervy, i když po něm šli," řekl k utkání trenér Petr Drobný. Kvitoval i střelbu trestných hodů, jichž Levharti proměnili 23 ze 30.
Severočeská liga mužů Slovan Varnsdorf - Levharti Chomutov 63:73 (11:15, 27:38, 43:54). Sestava Chomutova: Boyko 26, Sedláček 16, Malý 11, Drobný 8, Rola, Petrek 4, Hušek 4, Gottwald, Borisov.