HB Basket 0
Komentář

Hodnocení zápasu

Image
Po dvou odkladech odehrály dnes naše mladší žákyně U14 utkání s HB Basket Praha. Vedení se v něm několikrát přelilo na obě strany, až ve třetí čtvrtině si významnější náskok vybudovaly hostující basketbalistky. Levhartice se ale nevzdaly, maximálním nasazením a bojovností vyrovnaly, dokonce se v poslední minutě ujaly vedení 65:63. Extraligové vítězství jim ale opět nebylo přáno, proměněnou dvojkou spolu s trestným hodem osm vteřin před koncem zápasu si ho zajistil HB Basket. "Soupeř v poslední době dokazuje, že patří k lepším týmům. Zápas byl vyrovnaný a nakonec nevyhrál lepší, ale šťastnější. U nás byly nějaké chyby, ale obrana nám fungovala a v útoku jsme si dokázali posunout míč. Všechny hráčky podaly dobrý výkon," zhodnotil zápas trenér Ondřej Matýs.
Extraliga mladších žákyň U14 Levhartice Chomutov - HB Basket Praha 65:68 (15:15, 35:35, 42:55). Sestava Chomutova: Kadlecová 30, Jorová 11, Hrubá 7, Blahová 6, L. Kočí 4, Kloudová 3, Tůmová 2, Křížová 2, Krešne, Peroutka, Žatecká, A. Kočí, N. Strádalová, Hrbková, Koudelková.