Děčín 0
Komentář

Hodnocení zápasu

Image
Také ve druhém utkání proti Děčínu, které bylo zároveň posledním v letošní sezoně oblastní soutěže, byly naše starší minižákyně U13 lepší. Tentokrát ale o svém vítězství rozhodly především ve druhé a čtvrté čtvrtině. "Před zápasem jsem zamíchala sestavou, což tedy hostující trenéři také, takže druhá a čtvrtá čtvrtina byly vyrovnané, ve zbývajících dvou jsme byli o parník lepší. Měli jsme výborné úseky, chvílemi to zase byla holomajzna, ale převažovalo to lepší," řekla trenérka Jitka Jančáková, se kterou se po utkání její svěřenkyně rozloučily, popřály jí zdraví a štěstí do mateřské a poděkovaly jí za dosavadní vedení. Daly jí kytici růží a dort.
Oblastní soutěž starších minižákyň U13 Levhartice Chomutov - Horejsek Děčín 66:31 (18:12, 43:17, 50:24). Sestava Chomutova: Kloudová 14, Čermáková 8, Koudelková 8, Vydrářová 8, B. Doležalová 7, Hrbková 7, K. Kazdová 6, Žatecká 6, A. Kočí 2, Mertlová, Sekáčová, Štětinová, Choroušová.