USK Praha 0
Komentář

Hodnocení zápasu

Image
Mladší žáci U14 v ligové předehrávce přivítali stříbrný tým jarního mistrovství republiky USK Praha. Ambice Levhartů proto nemohly být velké, přesto podali vynikající, srdnatý výkon a přes jasnou prohru si vysloužili pochvalu trenéra Dana Huška. Skvěle si počínali především v prvním poločase, úvodní čtvrtinu dokonce dohráli za nerozhodného stavu. "Kluci byli soustředění a dělali, co měli. Obrana byla výborná, naopak útok mohl být o něco lepší, tam jsme neproměňovali šoupáky a další střelecké šance. První poločas byl nejlepší, jaký jsme kdy sehráli," zdůraznil Dan Hušek.
Liga mladších žáků U14 Levharti Chomutov - USK Praha 36:62 (10:10, 15:26, 25:46). Sestava Chomutova: Vosejpka 11, F. Morávek 10, Čech 7, Slabihoud 5, Čermák 3, Straška, Smetana, Kundert, Sedláček, Petrovický, Vácha, M. Fojtík, Pešek.