KP Brno 0
Komentář

Hodnocení zápasu

Image
Poslední utkání extraligové sezony odehrály Levhartice v Brně s KP. Oběma týmům už o nic nešlo, víc motivace v sobě ale našly naše basketbalistky. Kromě úvodu celý poločas vedly, v úvodu čtvrté čtvrtiny už dokonce o 15 bodů. V úplném závěru Brňanky zabraly a snížily na rozdíl dvou bodů, Levhartice ale vítězství ubránily. "V uvolněné atmosféře jsme sehráli velmi dobrý zápas, hlavně v útoku. Vývoj jsme měli pod kontrolou, až na úplný konec. Hráli jsme s chutí, bohužel už to nebyl zápas, který by nás mohl zachránit," řekl trenér Tomáš Eisner.
Extraliga kadetek U17, play out KP Brno - Levhartice Chomutov 75:77 (15:22, 37:39, 49:60). Sestava Chomutova: Horsáková 29, Kadlecová 12, Pikalová 10, Zdeňková 8, Hartmanová 7, Běloušková 6, Ceralová 4, Jorová 1, Hlavová, Mešková.