Pardubice 0
Komentář

Hodnocení zápasu

Image
Základní část extraligy kadetek U17 se chýlí ke konci a Levhartice v boji o záchranu nutně potřebují sbírat body. V Pardubicích nebyly daleko od vítězství, náskok si držely celý první poločas a o vedení se přetahovaly i ve třetí čtvrtině. Nevyšla jim ale poslední desetiminutovka, takže konečný výsledek poměrně jasně hovoří pro domácí. "Nebyl to zápas z těch lepších, soupeř byl k poražení. Vstup do utkání jsme měli dobrý, ale mohli jsme mít větší náskok. Propadali jsme v obraně, většinu košů jsme dostali zpod koše nebo z rychlých protiútoků. Chci věřit, že v Havířově už to zlomíme," uvedl trenér Levhartic U17 Tomáš Eisner.
Extraliga kadetek U17 Studánka Pardubice - Levhartice Chomutov 73:63 (10:17, 29:30, 50:50). Sestava Chomutova: Horsáková 15, Hartmanová 11, Zdeňková 8, Hrabovská 8, Mešková 6, Ceralová 6, Pikalová 5, Běloušková 2, Hlavová 2, Nováková.