USK 0
Komentář

Hodnocení zápasu

Image
Levhartice se dnes o bronz z MČR utkaly s USK Praha, tedy soupeřem, kterého v základní skupině poměrně jasně přehrály. Náš tým začal dobře, vedl 15:9, ale pak se střelecky zasekl a do vedení se dostaly Pražanky. Útočná impotence pokračovala a ztráta se v úvodu čtvrté čtvrtiny prohloubila na 29 bodů, čímž bylo o vítězi rozhodnuto. Levhartice sice za posledních devět minut nastřílely skoro tolik bodů, co v celém předchozím průběhu, ale už to nebylo nic platné. Po nadějném začátku a třech vítězstvích se Chomutov nakonec z mistrovství republiky U15 vrací se čtvrtým místem. "Problémy začaly, když jsme nedali pět dvojtaktů v řadě. Nás to srazilo, soupeře posadilo na koně. Nevím, jestli to bylo únavou, nebo nervozitou. Nám se pak nedařilo, a vzhledem k tomu, že šlo o pátý zápas za čtyři dny, tak už nebylo kde brát sílu a morálku," řekl trenér Tomáš Eisner.
MČR starších žákyň U15, zápas o 3. místo USK Praha - Levhartice Chomutov 73:56 (14:15, 33:24, 55:31). Sestava Chomutova: Kadlecová 17, Zdeňková 11, Ceralová 9, Mešková 7, Nováková 4, Jorová 3, Blahová 3, Kloudová 2, Najmanová, L. Kočí.