Lovosice 0
Komentář

Hodnocení zápasu

Image
Kadetky U17 B ukončily sezonu v nadregionální soutěži a loučení to bylo velmi povedené. Ač mívaly problémy se sestavou, na rozlučku obléklo dres jedenáct hráček, které se s chutí pustily do soupeře. Mírné vedení Lovosic po šesti minutách zvrátily ve svůj prospěch a pak už šly za vítězstvím. Zásluhou zejména povedené čtvrté čtvrtiny nakonec naše rezerva vyhrála o 37 bodů a v tabulce obsadila krásné druhé místo. "Začátek byl hrozný, ale protože individuálně a rychlostně jsme na tom líp, tak se nám podařilo odpor soupeřek zlomit a nakonec jsme bez nervů vyhráli," okomentoval zápas trenér Michael Gottwald. Vedoucí družstva Pavel Mešek doplnil: "Holky si chtěly poslední zápas užít, vyhrát ho a tím potvrdit druhé místo v tabulce. To vše se nám povedlo."
Nadregionální soutěž kadetek U17, finálová skupina A1 Levhartice Chomutov B - ASK Lovosice 79:42 (22:14, 34:27, 55:38). Sestava Chomutova: Sýkorová 20, Jorová 17, Nováková 16, Hlavová 16, Najmanová 3, Doležalová 3, Janů 2, Blahová 2, L. Kočí, Matlachová, Jíravová.